Wyślij pytanie przez FB
Produkt dnia
Kufel but XXL
Kufel but XXL
39,00 zł
szt.
Wypożyczalnia Gier
WYPOŻYCZALNIA GIER PLANSZOWYCH I FABULARNYCH

Chcesz przetestować jakiś tytuł? Sprawdzić czy gra spodoba się znajomym? Spróbować nowego gatunku gier? Szukasz ciekawej rozrywki na weekend?
Zapraszamy do naszej wypożyczalni! W naszej ofercie znajdziesz wiele ciekawych gier planszowych i fabularnych. 

Listę dostępnych tytułów znajdziesz poniżej. Dodatkowo we wszystkie tytuły dostępne w wypożyczalni możesz nieodpłatnie zagrać na miejscu,
 
w Sklepie dyngs.pl przy ul. Grunwaldzkiej 18 we Wrocławiu tel. 577 807 666
 
Nasi pracownicy chętnie doradzą wybór gry. 

Istnieje możliwość rezerwacji gier mailowo i telefonicznie .
 
Wszystkie gry z naszych zasobów wypożyczane są na trzy dni.
CENNIK WYPOŻYCZALNI
     
TYTUŁ Cena Kaucja
5 sekund 8 -
7 Ronin 8 -
7 smoków 5 -
Black Sheep 8 -
Było sobie życie 10 -
Carcassonne 10 --
Chrum Chrum 5 -
City Tycoon 10 50
Cthulu Dice 5 -
Dixit 12 50 -
Enclave 10 -
Eurobussines 5 -
Ewolucja 5 -
Ewolucja Rozszerzenie 5 -
Fasolki 5 -
Fauna 12 50
Hobbit 12 50
Imperializm 10 -
Jungle Speed 8 -
Jungle Speed Safari 8 -
Kameleon 5 -
Karty na stół 5 -
Katamino 8 50
Kino Fun 5 -
List miłosny 5 -
Mafia 5 -
Magiczny Labirynt 8 -
Mali Powstańcy 12 50
Mamma mia 5 -
Mniam mniam 8 -
Munchkin z Karaibów 10 -
Mutant Chronicles 8 -
Neuroshima HEX 10 50
Osadnicy z Catanu 10 50
Pamietne Historie 5 -
Pentago 8 -
Permutu 5 -
Podziemne Królestwa 5 -
Prawo dżungli 5 --
Przebiegłe Wielbłądy 10 -
Qubix 8 -
Qwirkle 8 50-
Race of the Galaxy: Narodziny imperiów 10 30
Remik liczbowy Deluxe 8 -
Sabotażysta 5 -
Schotten Totten 5 -
Schinobi 5 -
Smoczy Skarb 8 30
Srebrne Historie 5 -
Steampark 10 50
Super Farmer 10 -
Swing 8 -
Szkoła Alchemii 5 -
Tichu 5 -
Top-A-Top 5 -
Ucho Króla 5 -
Urban Panic 10 50
Wieża duchów 8 -
Wolsung 10 50
Zaklęta Wieża 8 30
Zamek Kasteliny 8 -
Złote Historie 5 -
Zombi! 5 -
Zombiaki 5 --
 
 
Opłata za przekroczenie terminu zwrotu (naliczana za każdy dzień) - 10 zł

 

W przypadku niektórych tytułów przy pierwszym wypożyczeniu wymagana jest kaucja wysokości 50 złotych.

 

 

Gry można rezerwować mailowo, telefonicznie lub na GG .


REGULAMIN WYPOŻYCZALNI GIER PLANSZOWYCH I FABULARNYCH PROWADZONEJ PRZEZ SKLEP ZGRAMI.PL


1. Regulamin ustala zasady korzystania z Wypożyczalni Gier Planszowych i Fabularnych prowadzonej przez Sklep Zgrami.pl w Krakowie przy ul. Garbarskiej 5 oraz we Wrocławiu ul. Grunwaldzka 30, zwanej dalej Wypożyczalnią, przez osoby zapisane do Wypożyczalni, zwane dalej Wypożyczającymi.

2. Zapisać do Wypożyczalni może się osoba pełnoletnia na podstawie ważnego dokumentu tożsamości ze zdjęciem (paszportu, dowodu osobistego). W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest pisemna zgoda rodzica lub opiekuna.

3. Wypożyczający może jednorazowo wypożyczyć maksymalnie trzy gry.

4. Wypożyczone gry należy zwrócić w stanie niepogorszonym, wynikającym z normalnego użytkowania. Zwrot wypożyczonej gry winien nastąpić do rąk pracownika Wypożyczalni. Pozostawienie gry na ladzie lub w innym miejscu na terenie Wypożyczalni nie jest uznawane za zwrot. Wypożyczający ponosi pełną odpowiedzialność za szkody spowodowane nieprawidłowo dokonanym zwrotem.

5. Na żądanie Wypożyczającego pracownik Wypożyczalni może wydać potwierdzenie przyjęcia zwrotu z podaniem jego daty.

6. Standardowy okres wypożyczenia wynosi 3 dni (do godz. 19-tej trzeciego dnia, jeżeli termin upływa w dzień wolny od pracy, najbliższego dnia roboczego). Możliwe jest jednak indywidualne negocjowanie czasu wypożyczenia. Po przekroczeniu tego terminu o 7 dni Wypożyczalnia wysyła listowne wezwanie do zwrotu gry z podaniem ostatecznego terminu zwrotu i uregulowania opłat związanych z przekroczeniem terminu zwrotu – określonych w Cenniku.

7. Jeżeli na żądanie Wypożyczalni wypożyczone mienie nie zostanie zwrócone lub gdy nie nastąpi zapłata służących Wypożyczalni wierzytelności, Wypożyczalni przysługuje prawo dochodzenia wierzytelności na drodze sądowej. 

8. Wypożyczający jest odpowiedzialny za stan techniczny gry od momentu wydania jej przez pracownika Wypożyczalni. W razie wątpliwości za chwilę przejścia odpowiedzialności przyjmuje się datę i godzinę wskazaną na paragonie. Wypożyczający winien sprawdzić stan gry przed jej wypożyczeniem. Jakiekolwiek braki lub uszkodzenia winny być zgłoszone przed wypożyczeniem. W razie wątpliwości przyjmuje się, że wypożyczana gra była kompletna i nie była w żaden sposób uszkodzona. Wypożyczający ponosi odpowiedzialność w wypadku uszkodzenia lub utraty gry lub części jej elementów. Odpowiedzialność ta jest wyłączona w wypadku działania siły wyższej, tj. zdarzenia zewnętrznego, o charakterze nadzwyczajnym, któremu nie można było zapobiec lub gdy szkoda nastąpiła z wyłącznej winy Wypożyczalni.

9. W wypadku gdy gra nie zostanie zwrócona w terminie wyznaczonym wezwaniem do zwrotu lub gdy zostanie ona uszkodzona i/lub zdekompletowana, Wypożyczający zobowiązany jest do uiszczenia opłaty w wysokości ceny detalicznej nowej wypożyczanej gry (nie obowiązują wówczas żadne ceny promocyjne). Z chwila uiszczenia opłaty detalicznej własność gry przechodzi na Wypożyczającego. 

10. W wypadku gdy uszkodzenie i/lub zdekompletowanie gry nie jest znaczne i naprawa jest możliwa i uzasadniona ekonomicznie, Wypożyczający zobowiązany jest do uiszczenia kosztów tej naprawy.

11. Opłata za wypożyczenie każdorazowo pobierana jest z góry. 

12. W szczególnych przypadkach pracownik Wypożyczalni może zażądać wpłacenia kaucji za wypożyczenie gry.

13. Pracownik Wypożyczalni może żądać wpłacenia kaucji od osób, które korzystają z Wypożyczalni po raz pierwszy lub wcześniej naruszały jej Regulamin. 

14. Kaucja jest wymagana każdorazowo dla gier z taką adnotacją w Cenniku.

15. Kaucja jest wnoszona w wysokości 50 zł w przypadku gier, których wartość rynkowa przekracza 100 zł, chyba że w Cenniku zaznaczono inaczej.

16. Kaucja jest zwracana w całości po dokonaniu zwrotu wypożyczanej gry. Kaucja może być pomniejszona o opłaty dodatkowe określone w niniejszym Regulaminie takie jak przekroczenie terminu wypożyczenia i pokrycie kosztów naprawy.

17. Wypożyczalnia zatrzymuje kaucję w przypadku nie zwrócenia gry w terminie wyznaczonym wezwaniem do zwrotu lub w przypadku uszkodzenia lub zdekompletowania gry. 

18. W uzasadnionych przypadkach pracownik Wypożyczalni ma prawo odmówić wypożyczenia gry.

19. Po upływie wyznaczonego terminu wypożyczenia, Wypożyczalnia naliczy dodatkowe opłaty określone w cenniku związane z przekroczeniem terminu zwrotu.

20. Wszelkie zmiany niniejszego Regulaminu wchodzą w życie od dnia ich opublikowania. Publikacja nastąpi w widocznym miejscu na terenie Wypożyczalni i na stronie internetowej www.zgrami.pl. Integralną częścią Regulaminu jest Cennik. 

21. Na żądanie Wypożyczającego pracownik Wypożyczalni ma obowiązek wręczyć egzemplarz Regulaminu i Cennika.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklepy internetowe AZ.pl