4F Dół od bikini damski – czarny S
59,99 zł
Dół bikini w tropikalnym styluOdporność na chlor specjalne wykończenie chroni materiał i pomaga zachować kształt oraz właściwości stroju na dłużejSzybkoschnące wykończenie wspiera odprowadzanie wilgoci i zwiększa komfort po wyjściu z wodyFigi z niskim stanem zapewniają nowoczesne dopasowanie i swobodę ruchówPełna podszewka na całej powierzchni zapewnia lepsze krycie i komfort użytkowaniaDół bikini 4F – niski stan […]
Zobacz na 4F
| Kolor | czarny |
|---|---|
| Marka | |
| Sklep | |
| Wzór | bez wzorów |
| Materiał | materiał |
| Styl | elegancki, klasyczny, marine, sportowy, wizytowy |
| Stan | obniżony |
bikini z obniżonym stanem bielizna damska 4f bikini ze sklepu 4f bikini 4f szorty z obniżonym stanem bielizna damska 4f szorty ze sklepu 4f szorty 4f czarne szorty czarne bikini
Pokrewne produkty
59,99 zł
59,99 zł
59,99 zł
249,99 zł
-60%
159,99 zł 399,99 zł
-57%
159,99 zł 369,99 zł
49,99 zł
-57%
159,99 zł 369,99 zł