4F Dół od bikini damski – różowy M
39,99 zł
Swoboda i pewność w wodzie i na słońcuFiltr UPF 30+wspiera ochronę przed promieniowaniem słonecznym podczas pływaniaOchrona przed chlorem specjalne wykończenie pomaga zachować kształt wygląd i właściwości materiału na dłużejPodszewka na całej powierzchni zapewnia lepsze krycie i większy komfort noszeniaWiązanie po bokach umożliwia indywidualne dopasowanie do sylwetkiŚredni stan łączy wygodę z klasycznym wyglądemDół od bikini dla […]
Zobacz na 4F
| Kolor | czerwony, różowy |
|---|---|
| Marka | |
| Sklep | |
| Wzór | bez wzorów |
| Styl | klasyczny |
czerwone bikini bielizna damska 4f bikini ze sklepu 4f bielizna damska 4f bikini 4f różowe bikini czerwone szorty szorty 4f różowe szorty szorty ze sklepu 4f
Pokrewne produkty
-28%
259,99 zł 359,99 zł
-28%
259,99 zł 359,99 zł
73,99 zł
123,95 zł
141,50 zł
-61%
123,99 zł 319,99 zł
-61%
123,99 zł 319,99 zł
164,50 zł