Wyślij pytanie przez FB
Produkt dnia
Kufel but XXL
Kufel but XXL
39,00 zł

Story Cubes [gra edukacyjna]

Dostępność: brak towaru
Cena: 38,00 zł 38.00
Cena w innych sklepach: 39,90 zł
ilość szt.
Pin It

Opis

Rzucaj kośćmi i wymyślaj opowieści.
  
Oto prosta w założeniach i jednocześnie genialna gra, która dostarczy wam masę radości, stanowiąc przy tym doskonały trening pomysłowości i wyobraźni. "Story Cubes" to dziewięć ładnie wykonanych, sześciennych kostek, z których każda zawiera na ściankach odmienny zestaw ilustracji (w sumie to 54 obrazki).
 
Na czym to polega? 
Rzuć wszystkimi dziewięcioma kostkami. Rozpocznij swoje opowiadanie od "Dawno, dawno temu" lub jeśli wolisz "Pewnego razu". Następnie opowiedz historię w oparciu o dziewięć obrazów, które wypadły na kostkach. Zacznij od dowolnego z nich, najlepiej od tego, który jako pierwszy przykuł twoją uwagę.  
Nie ma złych odpowiedzi, jedyne co cię ogranicza, to twoja własna wyobraźnia. Obudź ją w sobie i daj się jej ponieść, a fantastyczne opowieści same zrodzą się w twojej głowie!
 
Nieograniczone możliwości 
Im więcej będziesz grał w "Story Cubes", tym z większą łatwością będzie ci przychodziło budowanie fascynujących, coraz bardziej rozbudowanych historii. Możesz swą wyobraźnię ćwiczyć sam, możesz także zaprosić grupę znajomych do wspólnej zabawy. Możecie grać indywidualnie lub drużynowo. 
"Story Cubes" zawiera wiele wariantów rozgrywki, dzięki którym doskonale sprawdza się w grupach o różnej liczebności i w różnym wieku. Kto w waszym gronie najbardziej zaimponuje pozostałym pomysłowością, wyobraźnią i umiejętnością snucia pasjonujących opowieści?
 
Kreatywna rozrywka dla każdego 
"Story Cubes" wymyslił Rory O'Connor z Irlandii, trener kreatywności i twórczego rozwiązywania problemów. Ta niewielka gra szybko okazała się nieocenioną pomocą dla nauczycieli, trenerów, terapeutów, jak również znakomitą, ćwiczącą kreatywność i wyobraźnię grą dla całej rodziny lub grona przyjaciół.  
Niepozorny zestaw "Story Cubes" gwarantuje wiele godzin rozrywki praktycznie każdej grupie wiekowej. Zaimponuj znajomym swoją opowieścią, pozwól ponieść się fantazji przyjaciołom, daj się zaskoczyć własnemu dziecku. Szybko przekonasz się że "Story Cubes" to pasjonująca rozrywka, do której chętnie i regularnie będziecie powracać.
  
 
Zawartość pudełka: 
  • 9 kości 6-ściennych z obrazkami
  • instrukcja
  
Liczba graczy: 1+
Wiek: 6+
Wydanie angielskie.

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklepy internetowe AZ.pl