Wyślij pytanie przez FB

CHAOS CHARIOT

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 89,00 zł 89.00
ilość szt.
Pin It

Opis

1 figurka-model z plastiku, którą trzeba samodzielnie skleić i pomalować. Zestaw nie zawiera farb, pędzli ani kleju.

Rydwany Chaosu to nie tylko maszyny wojenne: to symbol statusu i potęgi. Ciągnięte są przez parę rumaków, powiększonych do nienaturalnych rozmiarów przez zdeprawowane moce Chaosu. Rogate Rydwany są jeszcze cięższe i solidniejsze niż inne Rydwany Chaosu. Żadna z bestii nie byłaby w stanie ciągnąć tak masywnego narzędzia wojny, dlatego też do bitwy ciągnięte są przez Rogate Bestie - muskularne stwory słynące ze swego gwałtownego temperamentu.

Z przodu Rydwanu Chaosu znajdują się dwa rogate rumaki Chaosu. Związane są za pomocą łańcuchów oraz żelaznych uprzęży do szerokiej, drewnianej ramy rydwanu, na końcu której doczepione są dwa ogromne, metalowe koła. Dostępne są różne półkoliste osłony rydwanu, podobnie jak ogromne kły do zamocowania z przodu oraz liczne sztandary jak czaszki czy 8 ramienna gwiazda. Jako siłę pociągową rumaki Chaosu mogą zostać zastąpione jedną Rogatą Bestią, tworząc Rogaty Rydwan. Stwór ten to muskularne stworzenie o zahartowanej skórze. Dodatkową osłonę zapewniają mu metalowe płyty, ściśle dopasowane do ciała i ozdobione 8-ramiennymi gwiazdami, kłami i kolcami. Na grzbiecie istoty widoczne są blizny zadane za pomocą wściekłych biczy, które zmuszają go do ciągnięcia pojazdu. Obydwa pojazdy kierowane są przez ciężko opancerzonych lub muskularnych i pozbawionych osłony torsu Woźniców Chaosu (każdy ozdobiony został symbolami Chaosu). Mogą oni zostać wyposażeni w cepy, bicze lub wielkie topory. Jednakże istnieje również możliwość - i podstawka - by drugiego z nich zmienić w pieszego Lorda Chaosu. Tak więc bez względu na to który z modeli zdecydujesz się stworzyć, zestaw ten daje Ci oszałamiającą ilość możliwości uczynienia swojego rydwanu wyjątkowym.

Zestaw zawiera 74 plastikowe elementy oraz podstawki o boku 25mm i bokach 50x100mm, które pozwolą złożyć Rydwan Chaosu lub Rogaty Rydwan. Zestaw może być również użyty do złożenia Lorda Chaosu na rydwanie.

Zestaw wymaga złożenia i pomalowania. Zalecamy użycie kleju i farb marki Citadel.


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklepy internetowe AZ.pl